alur strecha

 

 

Strešné konštrukcie Alur

Profesionálny strešný systém "RS2" od spoločnosti Alur-solutions ponúkame v niekoľkých  veľkostných prevedeniach podľa druhu podujatia a vašich požiadaviek. Presná cena prenájmu tohto certifikovaného systému  je stanovovaná na základe kalkulácie.

Viac info

 

 

alur

 

Hliníkové rampy a konštrukcie Alur

Podporné, závesné, alebo samonosné? Konštrukcie Alur-solutions sú veľmi variabilné a preto vhodné pre stavbu rámp ako samostaných konštrukcií rôznych tvarov a rozmerov, slúžiacich pre umiestnenie zvukového aparátu, svetelných zdrojov, LED-obrazoviek, alebo veľkoplošných reklamných banerov.

Viac info

 

 

 

nivtec

 

 

 

 

Nivtec pódium

Potrebujete malú tribúnu , prehliadkové mólo , alebo veľké koncertné pódium? Certifikovaný systém spoločnosti Nivtec flexibel , vďaka vysokej variabilite a množstvu doplnkových komponentov určite splní vaše očakávania. Pódiá nivtec sú vhodné do každého prostredia a počasia , je preto úplne jedno kde chcete vystupovať. Cenu prenájmu určuje kalkulácia.

Viac info

 

lights

Svetelná technika

Pre správnu atmosféru treba to správne svetlo. Podľa vašich prianí a druhu podujatia Vám pripravíme návrh osvetlenia a svetelných efektov. Pozrite si našu ponuku svetelnej techniky od spoločnosti SGM, DTS, ... 

 

Viac info

 

     

 

image947

 

 

 

Technické zabezpečenie a podpora podujatí

Módne prehliadky , firemné večierky , plesy , svadby , koncerty , divadlo , cirkevné a športové podujatia , v spolupráci s našimi partnermi vám zabezpečíme osvetlenie , ozvučenie , videoprojekciu , veľkoplošné obrazovky.

Viac info